Ремонт пральних машин Борщагівка

Ремонт пральних машин Борщагівка

Поломка техніки призводить до неможливості її використання за призначенням і до суттєвого дискомфорту, а тому необхідно якнайшвидше вирішити проблему. Для цього потрібно замовити послугу ремонт пральних машин, звертаючись за допомогою до нашої компанії.

Виклик майстра та діагностика – абсолютно безкоштовно, якщо клієнт погоджується на подальший ремонт техніки. У разі відмови вартість діагностики становить 250 грн.

Поширені поломки: які деталі часто виходять із ладу?

Незважаючи на те, що кожна модель характеризується конструктивними та функціональними відмінностями, відзначають певний список деталей, які найчастіше виходять із ладу:

 • ТЕН;
 • датчик, який контролює температуру нагрівання води;
 • керуючий модуль;
 • пристрій, який відповідає за блокування дверей люка;
 • впускний клапан та інше.

Зрозуміти, що сталася поломка, досить легко: пральна машина «відмовляється» вмикатися/вимикатися, набирати воду для прання або полоскання, не реагує на жодну кнопку на панелі керування, не закривається дверцята та інше.

Як відбувається ремонт пралок

Наші фахівці виїжджають та обслуговують усі вулиці даного району.

Ремонт пральних машин Борщагівка виконується у три етапи:

 1. Діагностика техніки та з’ясування точної причини поломки.
 2. Відновлення пошкоджених деталей або заміна запчастин, що не зазнають відновлення.
 3. Перевірка працездатності техніки.

Після завершення всіх робіт будуть надані офіційні гарантії від фахівця.

Терміни та ціни виконання ремонтних робіт

Дізнатись актуальні ціни на ремонт пральних машин вдома можна в прайсі, де вказана вартість з позначкою «від». Терміни та ціни залежать від наступних факторів:

 • Марка та модель машинки.
 • Ступінь складності поломки.
 • «Симптоми» та можливі причини несправності.

Крім того, окремо розраховується вартість купівлі комплектуючих, які потребують заміни. Фахівець готовий надати допомогою, щоб підібрати та купити необхідні запчастини. Додатково, клієнт може розраховувати на надання консультацій з різних питань.

Ремонт пральних машин Академмістечко (Київ)
Ремонт пральних машин Академмістечко (Київ)

Відновити працездатність пралки в домашніх умовах, не маючи досвіду та відповідних знань, досить складно. Тому рекомендується заручитися підтримкою фахівців, замовляючи послугу ремонт пральних машин.

Детальніше
Ремонт пральних машин Голосіївський район
Ремонт пральних машин Голосіївський район (Київ)

Послуга ремонт пральних машин у Голосіївському районі користується особливою популярністю серед мешканців та гостей Києва. Наша компанія «Пральний майстер» пропонує власну кваліфіковану допомогу в процесі усунення поломки вдома, без необхідності відвозити несправну техніку до майстерні.

Детальніше