Ремонт пральних машин Троєщина

Наша майстерня пропонує власну допомогу у процесі ремонту різноманітних пральних машинок – різних марок та моделей. Ми проводимо комплексний ремонт пральних машин на Троєщині будь-якого ступеня складності із попереднім виїздом до будинку до клієнта.

Ремонтні роботи здійснюються у наступній послідовності:

  1. Виїзд майстра та проведення ретельної діагностики.
  2. Консультація клієнта – майстер розповідає про особливості поломки, вказує ціну ремонт.
  3. Якщо клієнт згоден на проведення ремонтних робіт, спеціаліст приступає до виконання поставленого завдання.

Завершальним етапом є надання гарантій на виконані роботи та рекомендації щодо подальшого способу експлуатації техніки.

Типові поломки пральних машин

Кваліфікована допомога майстрів та ремонт пральних машин Троєщина може знадобитися у разі наявності наступного списку несправностей:

  • Режим «Прання» не вмикається – якщо з електроживленням все гаразд, тоді причиною може стати блок керування або поломка фільтра.
  • Протікання – основними джерелами течі можуть стати контейнери для порошку, гумка ущільнювача люка, зливні та заливні шланги, патрубки, бак та інше.
  • Машинка не зливає відпрацьовану воду – причиною цієї несправності часто є засмічення зливної системи або зливного шланга. Іноді майстри стикаються з поломкою зливного насоса, центрального модуля, що відповідає за керування технікою.

Існує всього два можливі рішення проблеми – ремонт пошкодженої деталі або її заміна. Останній варіант необхідний у тому випадку, якщо деталь не підлягає відновленню. Тому наші майстри завжди готові допомогти кожному клієнту та взяти на себе відповідальність підібрати оригінальні комплектуючі для заміни.

Ремонт пральних машин Дарниця
Ремонт пральних машин Дарниця

Послуга ремонт пральних машин Дарниця має особливу популярність серед більшості жителів даного району.

Детальніше